E-shop

Všechny naše produkty jsou ručně vyrobené šikovnými řemeslníky v České republice. Nabízíme nábytek, hračky a dekorace ze dřeva, zakázkové rytí do skla, svíčky z palmového vosku, šperky z pryskyřice, potravinové bavlněné pytlíčky a mýdla.

Podkategorie

 • Aromalampy

  Vonné vosky do aromalampy krásně provoní domov a navíc vydrží věčnost.

 • Mýdla

  Přírodní ručně vyráběné mýdlo pro každodenní očistu pokožky. Díky jeho neutrálnímu pH nevysušuje pokožku.

  Klasická mýdla mají hojivý a regenerační efekt. Právě proto se k nim v dnešní době vrací stále více lidí v péči o obličej, tělo i vlasy.

  Je vyrobené na bázi kosmetického glycerinu. Dermatologicky testováno.

 • Rytí do skla

  Ručně vyrývané motivy do skla nejrůznějších tvarů. Stačí nahrát text nebo fotktu a obratem obdržíte cenovou nabídku.

  Jelikož se jedná o ruční výrobu, je možné přenést jakýkoliv motiv či fotku.

   

  Pokud potřebujete poradit, napište nám.

 • Svíčky

  Ručně vyráběné svíčky díky své nevtíravé vůni decentně provoní interiér. Pro jejich výrobu jsou používány kvalitní přírodní materiály. Svíčky z palmového vosku mají výrazně delší dobu hoření než klasické svíčky, "nečadí" a díky mramorovému efektu, který je prosvěcován plamínkem navozuje relaxační atmosféru.

  Všechny svíčky jsou vyráběné na zakázku. Pokud máte speciální představu o vzhledu svíčky, kontaktujte nás a jistě společně najdeme to pravé řešení.

 • Dřevěné výrobky

  Nechte se okouzlit krásou dřeva. Naše produkty jsou dokonalou kombinací přírodního stylu a elegance. Přiveďte si kousek přírody do svého života s naší širokou nabídkou dřevěných výrobků.

  Jsme hrdí na to, že používáme udržitelné zdroje dřeva a dbáme na ekologickou výrobu. S našimi produkty získáte nejen krásu, ale i svědomí.

 • Šperky

  Šperky jsou ručně vyrobené a žádné dva kusy nebudou stejné. Na každém je znát okouzlující charakter a pravost ruční práce. 

  Při výrobě používáme vysoce kvalitní, průzračnou epoxidovou pryskyřici pro odlévání křišťálově čirých odlitků používaných pro zapouštění rostlin, hmyzu, a dalšího organického materiálu.

  Případné bublinky nebo nerovnosti na povrchu nejsou důvodem k nespokojenosti. Naopak jsou důkazem ruční výroby. 

 • FireBar

  Malá ruční výroba barů z hasících přístrojů a plechových kanystrů, zaměřená hlavně na kvalitu a individuální přístup. Originální dárek k narozeninám nebo jiné významné události. Základními produkty jsou dva typy hasících přístrojů - barů.
  Chceme aby byl náš zákazník co nejvíce spokojený a proto je možné upravit hasící přístroj dle přání. Je možné měnit barvu, nápis a rozmístění poliček. 

Aktivní filtry