Informace o společnosti

Fablaja s.r.o.

IČ: 044 05 951

Lovčice u Kyjova 251, 696 39

info@fablaja.cz | +420 739 188 016

Spisová značka: C 89668 vedená u Krajského soudu v Brně

 

Kdo jsme a kde jsme se tady vzali?

Jsme rodina, ve které se každý člen orientoval jiným směrem. Jeden z nás se realizoval v počítačích (Franta), další členové byli velmi zruční a kreativní a vytvářeli hezké, ručně dělané výrobky, které dávali známým jako dárky (Blaňa, Janča), dalšího bavilo komunikovat s lidmi (další Janča). Každý z nás se chtěl věnovat tomu, co ho baví a naplňuje a zároveň tak těšit lidi kolem sebe. Jednoho dne jsme se sešli, dali hlavy dohromady a řekli si, že bychom mohli vytvořit tým, který vlastně zajistí všechny směry k tomu, aby mohla vzniknout firma. A tak jsme se do toho pustili a v září léta páně 2015 vznikla Fablaja s.r.o..


Prvním úkolem nás jako týmu, tehdá ještě bezejmenné společnosti bylo vytvořit název. Myslím, že už víte z čeho se název FaBlaJa skládá. :)


Poté následovalo běhání po úřadech a zajištění veškerých legislativních a organizačních záležitostí. No a konečně jsme mohli oficiálně začít. Prvním naším produktem byly svíčky z palmového vosku, při jejichž vývoji jsme občas opravdu zapotili, ale nakonec jsme to zvládli. Následovala mýdla a v neposlední řadě rytí do skla. Začali jsme jezdit na jarmarky v blízkém okolí a pomalu jsme se dostávali do povědomí a kola podnikání se začala roztáčet. 


Postupně se k nám přidali další členové. Nejdřív Janča (aby nás nebylo málo :) ), kterou baví vylepšování produktů a má talent na grafiku. A později Ivo, který je velmi zručný co se dřeva týče. Jeho tvorbou vznikají neotřelé dekorace do domu, bytu, či na zahradu.


V současné době stále zdokonalujeme naše výrobky a služby pro zákazníky. Máme několik stálých odběratelů a partnerů.

 

Co děláme?

Plníme Vaše přání. Vyrábíme různé produkty, které slouží nejen pro potěchu očí, ale i dalších smyslů. Nabízíme různé varianty našich výrobku, které můžete najít v tomto internetovém obchodě. Ale rádi experimentujeme i s novými věcmi, takže pokud máte speciální přání nějakého výrobku a nemáte čas nebo prostředky pro jeho vytvoření, neváhejte se nás kontaktovat. Rádi s Vámi vše probereme a navrhneme, co se s tím dá dělat. 


Protože sami rádi tvoříme, chceme tuto možnost poskytnou i dalším. Proto pořádáme i kreativní workshopy a dílničky, kterých se můžete zúčastnit například i na některých jarmarcích. O této činnosti se dočtete více na této stránce.

 

Podpora útulku Kočičí oáza

Protože nám záleží nejen na lidech, ale i na zvířatech, rozhodli jsme se podpořit Holubický kočičí útulek Oáza. Útulek pořádá aukce různého zboží a výrobků, ze kterých pak získává finance na potravu a péči o kočky a psy, kterým poskytuje azyl. K této příležitosti pravidelně věnujeme naše produkty (svíčky a vyryté hrnky). Dále členové našeho týmu věnují nepotřebné věci, které útulek může využít. Útulek můžete sledovat na jejich stránkách, nebo na Facebooku.

Napište nám!